Konferencia jedinečných žien

 

Chceš sa stretnúť so ženami, zažiť úžasnú energiu a neopísateľnú atmosféru?

Chceš konečne začať žiť svoj život naplno?

 

Začni už 12. januára 2019 spolu s nami.

Kde

Prešov

Hotel Lineas

 

Kedy

12.1. 2019

Prečo tu máš byť práve ty?

Dávaš si na začiatok roka predsavzatia? Možno chceš schudnúť alebo konečne zažiť to, že budeš všetko stíhať? Možno si dávaš plán na nejaký nový projekt alebo len chceš konečne začať žiť naplno.
Táto konferencia vznikla práve za týmto účelom, aby sme pomohli plniť si svoje predsavzatia.
Aby sme na začiatok roka spoločne odštartovali ten najlepší rok tvojho života.
Všetky prednášky sú pripravené tak, aby ťa krok po kroku viedli k naplneniu tvojich snov a cieľov. Aby si počas roka nebola na tvoje zmeny sama, bude vytvorená podporná skupina na FB, ktorá ťa bude sprevádzať počas celého obdobia posunu.

Na koho sa môžeš tešiť.

Soňa Sedláčková
Soňa Sedláčková
trénerka

Je autorkou vzdelávacieho a športového systému SOM, ktorý je zameraný na zdravý životný štýl a rozvoj jedincov. Samotnému športu sa venuje už okolo 30 rokov. Pomáha ľuďom dosiahnuť ich vnútorné poznanie o sebe, ich tele a rovnováhu rýchlejšie a ľahšie ako si dokážu predstaviť. Je prvou slovenskou autorkou, ktorá tvorí poznanie SOM nielen prostredníctvom pohybu a pocitu, ale aj prostredníctvom životného príbehu, duchovného prebudenia a vedomím, ktoré nadobudla.

Zuzana Koščová
Zuzana Koščová

Šperkárka, psychologička, blogerka, autorka kníh Šťastie nie je mýtus a Rozprestri krídla, lektorka a predovšetkým žena, ktorá robí to, čo ju napĺňa a dáva jej zmysel. Spoluautorka knihy a vzdelávacieho programu Tajomstvo ženskej prosperity. Autorka viacerých meditácií a sprievodkyňa meditačnými večermi. „Inšpirujem ľudí ako žiť krajší a farebnejší život, ako žiť svoje poslanie, plniť si sny a napĺňať svoj potenciál.“  

Moje poslanie – osobné dary a sila ich používať
Pozrieme sa spoločne na silu nášho poslania, na to, ako rozpoznávať volanie našej duše, ako objaviť poklady ukryté hlboko v nás - naše osobné dary a talenty. A hlavne, ako nájsť odvahu ich používať aj v našej každodennej realite tak, aby sme boli prínosom sebe aj svetu. Porozprávame sa o tom, aké prináša poslanie odmeny a výzvy a ponoríme sa spoločne do jemnej vedenej meditácie, v ktorej sa necháme viesť múdrosťou svojej duše, ktorá presne vie „kam“, „prečo“ aj „ako“.

Anna Oroszová
Anna Oroszová

Je veľká bojovníčka, ktorá sa nenechala zlomiť životnými okolnosťami. Aj napriek náhlym udalostiam, ktoré prežila v dospelosti, našla svoj životný zmysel. To čo ju baví, robí na 100% a dosahuje v tejto oblasti výborné výsledky. Viac sa o nej dozviete v rozhovore s Katkou Brychtovou.

Nikol Peléšková
Nikol Peléšková

Zakladateľka úspešného projektu Umenie Žiť, ktorá našla záľubu v písaní citátov z vlastného života, v ktorých poukazuje na to, že najdôležitejšie v živote je byť skutočným a nie dokonalým. S vtipom hovorí o tom, že aj s veľkým zadkom sa dá dosiahnuť veľký úspech. Na základe vlastného príbehu chce ukázať mladým ľuďom, hlavne ženám, že krása sa nezakladá na tom, ako človek vyzerá. Tvrdí, že nešťastie je len obyčajný pocit ako každý iný, a spokojnosť so sebou samým je to najcennejšie, čo v živote máme. Vynašla si vlastný spôsob povzbudenia a neprejde ani jeden deň aby si nepripomenula svoj citát: ,,Si skvelá! Si odvážna! Si perfektná! Si žena, a to je to najkrajšie čím si bola včera, si dnes a budeš aj zajtra.” (Umenie Žiť)

Katarína Zacharová
Katarína Zacharová

Od roku 2009 ako autorka, spisovateľka, trénerka a koučka pomáha a vedie ženy k hlbšiemu pochopeniu KTO sú, AKÉ je ich poslanie a AKO môžu autenticky a naplno použiť svoj ženský potenciál, aby našli naplnenie, uplatnenie a boli pozitívnym prínosom pre svoje okolie a spoločnosť. Je zakladateľkou organizácie RealWoman, autorkou programu Becoming RealWoman. Doteraz napísala a sama vydala 4 knihy, poslednou knihou je Končím so strachom a žijem odvážne. Viac nájdete na: www.katarinazachar.sk

 

Nová vízia ženy - prečo je dôležité, aby ste odvážne realizovali svoje sny a poslanie a ako dokážete prekonať strachy a limitácie, ktorá vám v tom bránia. 

Tomi Gebe
Tomi Gebe

Pochádza z Košíc, kde vytvoril aj svoj kouč.klub. Ponúka v ňom profesionálne, kvalitné a ucelené vzdelávacie kurzy pre osobnostný rast a rozvoj mäkkých zručností. Pomáha každému, kto hľadá cestu k výsledkom, chce byť efektívny a túži po úspechu či už v pracovnom alebo súkromnom živote. Kurzy vedie jedinečným koučovacím prístupom, vďaka čomu účastníci nájdu pre seba inšpirácie a cenné poznatky, ktoré vedia okamžite použiť v praxi. V hodinovom vstupe vám odovzdá informácie o time managmente. Porozpráva o efektívnom plánovaní času, o zvýšení produktivity, ako sa sústrediť, či aj o tom, ako efektívne používať diár.

Ľudmila Andrejková
Ľudmila Andrejková

Jedinečná žena, manželka a matka dvoch synov. Je zakladateľkou spoločnosti Jedinečnosť a jej prioritou je venovať sa predovšetkým ženám, ich sebarozvoju a tomu, ako začať podnikať. Dôležitou témou sú pre ňu aj partnerské vzťahy a taktiež výchova detí. Je veľkou zástankyňou domáceho vzdelávania, a preto v tomto smere robí osvetu.

Moderátori

BUDÚ S NAMI POČAS CELÉHO DŇA

Katarína Brychtová
Katarína Brychtová
moderátorka
Lukáš Jurko
Lukáš Jurko
moderátor

HOSTIA TALK SHOW

VEČERNÉ UVOĽNENIE PO CELOM DNI

Janais
Janais
speváčka
Júlia Rázusová
Júlia Rázusová
režisérka a spoluzakladateľka Prešovského národného divadla

Program

08:30 – 09:00   Registrácia

09:00 – 09:15   Privítanie a organizačné pokyny

09:15 – 10:15   Soňa Sedláčková – Ako zdravšie žiť.

10:30 – 11:30   Zuzana Koščová - Moje poslanie

11:45 – 12:45   Anna Oroszová – Motivačný rozhovor

12:45 – 14:00   Obed

14:00 – 15:00   Nikol Peléšková

15:15 – 16:15   Katarína Zacharová – Nová vízia ženy

16:30 – 17:30   Tomi Gebe – Ako si plánovať svoj čas

17:45 – 18:45   Ľudmila Andrejková – Ako ísť do akcie a plniť si sny

19:15 – 20:45   Talk show so speváčkou

                          Janais s manželom Petrom Kothajom a

                          Júlia Rázusová s manželom Martinom Rázusom

                         s moderátormi Katarínou Brychtovou a Lukášom Jurkom

Celým programom vás budú sprevádzať

Katarína Brychtová  

  a  

  Lukáš Jurko.

V rámci programu sa odprezentujú ženy podnikateľky, ktoré sa pravidelne stretávajú v Prešove a v Košiciach na stretnutiach Jedinečných Podnikavých Žien.

Zmena programu je vyhradená.

Cena VSTUPENIEK

Gold
67
47 EUR
vstup na všetky prednášky
vstup na talk show
občerstvenie
malé taškové prekvapenie
jedna tombolová vstupenka v cene lístka
vstup do uzavretej FB skupiny

Hlavný partner

Kontakt

Telefon

+421 907924207

E-mail

jedinecnezeny@gmail.com

Facebook

Jedinečné ženy

Asistentka

Ľudmila Macejová